SOLÁRNÍ SYSTÉMY

Solární termické kolektory jsou ideálním doplněním každého topného systému a pomáhají trvale chránit zásoby paliva. S vysoce efektivními slunečními kolektory můžete pokrýt až 35% roční spotřeby energie na přípravu pitné vody a vytápění. Ať už začínáte s novým kondenzačním topením na olej nebo plyn, topným systémem na dřevo nebo tepelným čerpadlem - všechna zařízení jsou dimenzována pro kombinaci se solární technikou. Energie je čím dál vzácnější a nákladnější. O to větší důležitost získávají individuálně sladěné energetické koncepty, které ve spojení s vysoce účinnou topnou technikou snižují spotřebu, a tudíž i náklady.

Slunce vyzáří na Zemi v méně než čtyřech hodinách roční spotřebu energie celé světové populace – a to úplně zadarmo. Přitom na každý metr čtvereční České republiky dopadá za rok průměrně kolem 1000 kWh, což odpovídá energetickému obsahu cca 100 m3 zemního plynu.
Tuto energii můžete využít jak k výrobě tepla, tak i k výrobě elektřiny. Termické sluneční kolektory jsou ideálním doplněním každého topného systému a trvale snižují spotřebu energie.
S vysoce účinnými slunečními kolektory dokážete ušetřit až 35% celkových nákladů na vytápění, pokud je využíváte na přípravu teplé vody i na podporu vytápění. U přípravy teplé vody je to až 60% roční spotřeby. 

Kontaktní informace

Roman Pech
Vítězná 625
Chodov
357 35
Česká republika
IČ:
DIČ

Provozní doba:

Pondělí: Nonstop
Úterý: Nonstop
Středa: Nonstop
Čtvrtek: Nonstop
Pátek: Nonstop
Sobota: Nonstop
Neděle: Nonstop